Biuro prasowe

Wszystkie informacje

Wszystkie informacje

22 września 2016

Oferta kredytowa Citi Handlowy najlepsza na rynku

We wrześniowych rankingach portali finansowych Bankier.pl i TotalMoney.pl kredyt hipoteczny i pożyczka gotówkowa zostały uznane za najlepsze na rynku i zajęły pierwsze miejsca. Redakcja TotalMoney uznała pożyczkę gotówkową za bezkonkurencyjną, a Bankier docenił ofertę kredytu hipotecznego Citi Handlowy.

Portal TotalMoney.pl przeanalizował oferty pożyczek gotówkowych dostępnych w bankach. Citi Handlowy zwyciężył we wrześniowym zestawieniu. Eksperci poszukiwali najkorzystniejszej pożyczki na kwotę 15 000 zł na 60 miesięcy. Potencjalnym klientem była rodzina 2+1 z miesięcznymi dochodami netto w wysokości 4 543 zł uzyskiwanymi z umowy o pracę na czas nieokreślony. Bezkonkurencyjny okazał się Citi Handlowy, w którym całkowita kwota do zapłaty wyniosła 19 199 zł, a miesięczna rata 320 zł.

Więcej informacji na temat rankingu.

Z kolei redakcja Bankier.pl poszukiwała najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Citi Handlowy zaoferował najniższe koszty kredytu dla klientów, którzy dysponują 20-procentowym wkładem własnym. Jest to kolejny wrześniowy ranking kredytów hipotecznych, w którym oferta Citi Handlowy zajęła pierwsze miejsce. W symulacji poszukiwano oferty dla młodego małżeństwa z jednym dzieckiem zainteresowanego zakupem 60- metrowego mieszkania od dewelopera o wartości 318 tys. zł. Profilowi kredytobiorcy uzyskują dochody z umów o pracę na czas nieokreślony. Do dyspozycji mają łącznie 6100 zł miesięcznie.

Więcej informacji na temat rankingu.

powrót